Cikos es varu ierasties?

Ierašanās no plkst.16:00, izrakstīšanās līdz 11:00.

Vai man jāmaksā uzreiz, veicot rezervāciju?

Veicot rezervāciju ir  jāveic rezervācijas maksa par pirmo uzturēšanās nakti.  Tā būs daļa no Jūsu kopējā maksājuma. Jūsu ērtībām mēs varam Jums nosūtīt maksājuma pieprasījumu pārskaitījuma veikšanai. Rezervācija pilnībā ir apstiprināta tikai pēc maksājuma saņemšanas, kad savā norādītajā e-pastā vai telefonā esat saņēmuši rezervācijas apstiprinājumu.

Vai man atmaksās rezervācijas maksu, ja es atcelšu rezervāciju vai neieradīšos?

Saskaņā ar 2014.gada 20.maija MK noteikumu Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" 22.12.punktu  Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja   līgums noslēgts par izmitināšanas pakalpojumiem, .., ēdināšanu vai izklaides pasākumiem, ja pakalpojuma sniedzējs apņemas sniegt pakalpojumu noteiktā dienā vai noteiktā laikposmā.

Kad un kā ir jāmaksā par uzturēšanos viesu namā?

Jūs veiksiet apmaksu par uzturēšanos ierašanās dienā skaidrā naudā, ar norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu. No kopējās maksas tiks atskaitīta rezervācijas maksa, ja Jums tāda tika piemērota. Jūsu ērtībām mēs Jums nosūtīsim maksājuma pieprasījumu pārskaitījuma veikšanai. Pēc Jūsu pieprasījuma sagatavosim darījumu apliecinošu kvīti vai rēķinu.

Vai man būs jāmaksā "Drošības depozīta" maksa?

Jā, ierodoties viesu namā un slēdzot līgumu par uzturēšanos tajā, viesis iemaksā Drošības depozītu 50 € apmērā, kas tiek atmaksāts, viesim atstājot viesu namu sakoptu atbilstoši noteikumiem: nomazgāti trauki, iznesti atkritumi, nav bojājumu.

Vai tiks slēgts līgums par viesu nama izmantošanu?

Jā, mēs slēdzam līgumu par viesu nama izmantošanu ar visiem viesiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus. Līguma noslēgšanai Jums jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments.

Vai ir atļauti mājdzīvnieki?

Uzturēšanās ar mājdzīvniekiem ir saskaņojama ar īpašnieku un pieejama tikai atsevišķos numuros. Lūdzam sazināties ar mums, ja apsverat iespēju ņemt līdzi savu mājdzīvnieku.

Vai var izmantot grilu?

Jā, pie katra namiņa ir grils ar grilēšanas piederumiem- iesmiem, restēm. Par oglēm un degšķidrumu viesi rūpējas paši.

Vai ir pieejama ēdināšana?

Brīvdienu māja "Podnieki" nepiedāvā ēdināšanas pakalpojumus. Viesiem ir iespējams maltīti pagatavot pašiem- namiņos ir virtuves zona, kurā ir neliels ledusskapis, elektriskā tējkanna, indukcijas plītiņa, panna, katli, trauki, šķīvji, glāzes, galda piederumi un piederumi gatavošanai. Ēdināšanas uzņēmumi Ventspils pilsētā veic ēdienu piegādes uz viesu namu.

Vai kubls / pirts ir iekļauta cenā?

Kubla ar hidromasāžu un pirts izmantošana ir par papildus maksu. Sezonas cenas ir izvietotas informatīvā mapē katrā numurā. Kublu/ pirti ir iespējams rezervēt, veicot brīvdienu namiņa rezervāciju mūsu mājaslapā vai zvanot/ rakstot Whatsapp.

Kādas ērtības tiek nodrošinātas namiņos?

Atpūtas namiņos viesiem ir pieejama elektrība, siltais/aukstais ūdens, WC, duša, apsilde (izņemot jūniju, jūliju, augustu), roku dvieļi (pelddvieļi par papildu samaksu), gultasveļa, fēns, virtuves stūrītis ar piederumiem. Pie katra namiņa grils ar piederumiem, āra mēbeles.

Cik cilvēku var nakšņot namiņā?

Namiņi ir veidoti tā, lai tajā būtu ērti uzturēties ģimenei ar bērniem. Maksimālais viesu skaits katrā numurā norādīts pie katra namiņa atsevišķi.  Iepriekš piesakot, pieejama saliekama zīdaiņu gultiņa bez maksas.

Vai dīķī var makšķerēt, peldēties?

Jā, dīķis pieejams viesu nama viesiem. Tajā var makšķerēt (par papildu samaksu), peldēties, SUPot un citādi atpūsties, ievērojot drošību uz ūdens.

Kādas papildus aktivitātes ir pieejamas?

Viesi var baudīt atpūtu dabā, izmantot viesu nama dīķi- peldēties, makšķerēt. Mēs piedāvājam karsto kublu ar hidromasāžu, pirti. Iespējams izmantot SUP dēļus, ūdens batutu BEZ papildu maksas.

Mazākajiem viesiem pieejams plašs rotaļu laukums ar lielu batutu, šūpolēm, smilšu kasti ar rotaļlietām, rotaļu namiņiem, pirātu kuģi, 2 slīdkalniņiem un nobraucienu ar trīsīti.

Sportiskākie viesi var izmantot vingrošanas stieņus, izmēģināt spēkus cīņā ar boksa maisu, spēlēt pludmales volejbolu vai futbolu.

Vai ir pieejami numuriņi smēķētājiem

Nē, pie mums nav pieejami smēķētāju numuriņi. Lai uzturētu draudzīgu atmosfēru un cienītu citus viesus, lūdzam, nesmēķēt tieši pie mājiņām, bērnu klātbūtnē. Gadījumā, ja konstatēsim dūmu klātbūtni iekštelpās, tiks iekasēta maksa 100,00 € par gaisa attīrīšanu un dabīgās smaržas atjaunošanu.

Vai ir iespējama rezervācijas atcelšana vai pārcelšana?

Rezervāciju ir iespējams atcelt ar 100% atmaksu ne vēlāk kā 21 dienu pirms rezervācijas sākuma datuma vai pārcelt bez maksas. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk nekā 21 dienu pirms rezervācijas sākuma datuma, maksa par rezervāciju netiek atgriezta.